BakkaliyeCafeRestoranEczaneGiyimÇiçekçiHediyelikPetshopKozmetik şubeniz mi var?

Ve teslimat çözümü mü arıyorsunuz?

BakkaliyeCafe ShopRestoranEczaneGiyim mağazasıHediyelik Eşya Mağazası Sahip misin

& teslimat çözümü mü arıyorsunuz?

Neden ortağımız olmalısın?

Ortağımız ol

ve teslimat kısmını biz halledelim!

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Ortağımız ol

ve yük kısmını biz halledelim

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Neden ortağımız olmalısın?

Satış Rakamlarını Arttır

Biz senin yerine reklam, promosyonları yapalım ve sen arkana yaslan, yeni gelen müşterileri izle. Bizim pazarlama stratejimiz partnerlerimizi ön plana çıkarmak üstüne kuruludur. Senin şirketini kendi uygulamamızda ön plana çıkararak daha fazla müşteri kazanıp satış rakamlarını arttırman için Tamam ailesi olarak bütün pazarlama kanallarımızı kullanıyoruz.

Şirketin Büyüsün

Senin şirketinin büyümesi için en iyi partnerlik anlaşmalarını bizle yapacağının garantisini veriyoruz. Diğer şirketler gibi kesin ve sıkı kurallarımız yok partnerlik anlaşmalarında ortaklarımızın şirketlerini en karlı şekilde büyütebilmesi için ikili anlaşmalarımızda her türlü esnekliği sağlıyoruz

Mevcut Müşteri Sayın Artsın

Daha fazla insana ulaşmak istiyorsun fakat kendi pazarlama bütçenden harcamak istemiyor musun? O zaman Tamam App senin için burada. Ekstradan hiç bir şey yapmana gerek yok, biz senin yerine daha fazla müşteriye ulaşıp seni yeni müşteriler ile tanıştıracağız.

Satış Rakamlarını Arttır

Biz senin yerine reklam ve promosyonları yapalım ve sen arkana yaslan ve yeni gelen müşterileri izle. Bizim pazarlama stratejimiz parnerlerimizi ön plana çıkarmak üstüne kuruludur. Senin şirketini kendi uygulamamızda ön plana çıkararak daha fazla müşteri kazanıp satış rakamlarını arttırman için Tamam ailesi olarak bütün pazarlama kanallarımızı kullanıyoruz

Şirketin Büyüsün

Senin şirketinin büyümesi için en iyi partnership anlaşmalarını bizle yapıcağının garantisini veriyoruz. Diğer şirketler gibi kesin ve sıkı kurallarımız yok parnertship anlaşmalarında ortaklarımızın şirketlerini en karlı şekilde büyütebilmesi için ikili anlaşmalarımızda hertürlü esnekliği sunuyoruz

Mevcut Müşteri Sayın Artsın

Daha fazla insana ulaşmak istiyorsun fakat kendi pazarlama bütçenden harcamak istemiyor musun? O zaman Tamam App senin için burada. Ekstradan hiç bir şey yapmana gerek yok biz senin yerine daha fazla müşteriye ulaşıp sana daha fazla müşteri getireceğiz

Ortaklarımız

Sıkça Sorulan Sorular

Tamam App uygulamasının dışındaki platformlardan gelebilecek siparişleri de dilerseniz Tamam App kuryelerine taşıtabilirsiniz. İhtiyaç halinde Tamam App kuryelerini kendi kuryeniz gibi hiç bir sınırlama ya da taahhüt olmadan gun icinde dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

Tamam App kuryelerini hiçbir sınırlama ve taahhüt olmadan dilediğiniz kadar kullanır ve kullanım adediniz üzerinden fiyatlandırılırsınız.

Kuryelerimizi ortak havuzdan sadece ihtiyac halinde kullanabilirsiniz. Aylik, haftalık veya günlük kiralama hizmetimiz yoktur.

Kuryelerimiz maksimum 20 dakika içinde ürünlerinizi teslim almak üzere işletmenize gelmektedir.

Ortaklarımız

Sıkça Sorulan Sorular

 Şu an için sadece online ödeme seçeneği bulunmaktadır. Visa, Mastercard ve Troy ödeme yöntemleriyle entegre olarak çalışır. Dilediğiniz banka/kredi kartını uygulama içine kaydederek ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

Satın alınan ürünlerin mağazadaki reyon fiyatları geçerlidir. Kuryemiz ürünlerinizi aldıktan sonra alışveriş fişini sipariş detayı sayfanıza yükler. Böylece istediğiniz ürünlerin tutarını ve kartınızdan çekilen tutarı karşılaştırabilirsiniz. Çekilen tutar içerisinde teslimat hizmet bedelinin de yer alacağını lütfen unutmayınız.

Kategorilerimizde bulamadığınız ürün/mağaza için sipariş oluşturma kısmından faydalanarak kurye talebi oluşturabilirsiniz. Dilediğiniz ürünü detaylandırdığınız takdirde (ürün kodu, bedeni, rengi vb.) ürününüzü bulmamız daha kolay olacaktır.

Teslimat tutarı, seçtiğiniz alım ve teslim noktaları arasındaki mesafeye bağlı olarak değişmektedir. Seçtiğiniz iki nokta arasındaki mesafeye göre hesaplanan tutarı sipariş oluşturma ekranında, siparişinizi onaylamadan önce görebilirsiniz.

Tamam App accepts only online payments for now. You can add multiple cards and choose which one to use in each order. We ensure you that your card information will be saved under special security precautions.