TAMAMAPP’a Ait Genel Üyelik Ve Kullanım Şartları

Aşağıdaki genel kullanım şartları ve koşullar (bundan sonra, “genel işlem şartları” olarak anılacak olan), etki alanı www.tamamapp.com olan Tamam uygulamasının (bundan sonra “Tamam uygulaması” olarak anılacak olan) web sitesine, ayrıca mobil uygulamasına ve Tamam uygulamasının tüm ilgili sitelerine veya www.tamamapp.com ile bağlantılı sitelerine, Tamam uygulamanın dünya çapında web sitelerini de kapsamak üzere Tamam uygulamasının yanı sıra bağlı ortaklıkları ve iştiraklerine de dâhildir. Siteyi kullanarak, bu kullanım şartlarını kabul etmiş olursunuz.

TAMAMAPP, UYGULAMANIN VE WEB SİTESİNİN TEK SAHİBİDİR VE SAHİP OLMA HAKKINI MÜMKÜN OLAN EN BÜYÜK ÖLÇÜDE ELİNDE TUTAR VE SON KULLANICILARA (bundan sonra, “Kullanıcı” veya “Kullanıcılar” olarak adlandırılacak olan) WEB SİTESİNİN VE MOBİL UYGULAMANIN (birlikte “Platform” olarak anılacaktır) KULLANIMINI SAĞLAR.

Yürürlükteki mevzuat hükümlerine uygun olarak, site sahibinin kimlik detayları aşağıda verilmiştir:

 • Şirket adı: Modern Teknoloji E Ticaret Limited Şirketi (bundan sonra “Şirket” olarak anılacaktır)

 • Kayıtlı ofis: Maslak

 • Ticaret Odası sicil detayı: İstanbul Ticaret Odası

 • Vergi Kimlik Numarası: 6221615385

 • İletişim Formu.

Şirket, ana faaliyet konusu olan kullanıcıların mobil veya web uygulamaları ((bundan sonra “APP- uygulama” olarak anılacaktır) veya web siteleri üzerinden istenen teslimat hizmetlerini sipariş etmelerini sağlayan zaman zaman kayda değer bölgelerde bir teknoloji platformu geliştirmek ve yönetmek olan bir teknoloji şirketidir; Şirket, ürünlerin derhal tesliminde aracı olarak hareket eder.

Müşteriler / Kullanıcılar, Platform üzerinden sipariş vererek çeşitli mağazalardan ürün ve hizmet satın almalarını talep edebilir. Yine Tamam uygulaması sadece bir aracı olarak hareket eder ve bu nedenle ürünlerin kalitesi veya doğrudan tüccarlar veya üçüncü şahıslar tarafından sunulan hizmetlerin uygun bir şekilde sunulması konusunda herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.

Kuryeler bu nedenle Tamamapp ile çalışan serbest çalışan kuryeler / teslimat yapan kişiler ağıdır. Kurye hizmeti vermek istediklerinde, TAMAMAPP Platformuna giriş yapar ve belirli bir süre içinde yukarıda belirtilen yetkiyle bir Müşteri / Kullanıcı tarafından verilen kurye / dağıtım / teslimat hizmetini yürütmek üzere üstlenirler. Bu Genel Kullanım Koşulları boyunca, hem Müşteriler hem de Kuryeler “Kullanıcılar” olarak adlandırılacaktır.

Bir Kullanıcı Platformu indirir ve bir profil oluşturursa, kullanıcının bu genel şartları ve Gizlilik Politikası ile Çerez Politikası’nı açıkça ve kesinlikle kabul ettiğini kabul etmiş sayılır.

Bir kişinin Platformun Müşterisi / Kullanıcısı olması için aşağıdaki kriterleri karşılaması zorunludur:

 • En az 18 yaşında olmalısınız.

 • Kullanıcı adı, e-posta adresi, telefon numarası ve banka kartı numarası gibi kişisel bilgileri isteyen kayıt formunun zorunlu alanlarını doğru bir şekilde doldurmalısınız.

 • Bu Kullanım Koşullarını kabul etmelisiniz.

 • Gizlilik ve Veri Koruma Politikasını kabul etmelisiniz.

 • Çerez Politikasını kabul etmelisiniz.

Kullanıcı, TAMAM’a sunulan ve kimliğine ve kapasitesine ilişkin tüm bilgilerin Platform için kayıt formlarında garanti altına alındığını ve doğruluğunu garanti eder. Ayrıca, Kullanıcı bilgilerini güncel tutmayı taahhüt eder.

Bir kullanıcı herhangi bir yanlış veya eksik bilgi sağlarsa veya tamamen kendi takdirine bağlı olarak Tamam uygulaması, kullanıcı tarafından sağlanan bilgilerin doğruluğundan ve kesinliğinden şüphe etmek için makul sebeplerin olduğunu düşünüyorsa; Tamam uygulama, kullanıcının mevcut veya gelecekteki platformunu veya içeriğini ve / veya hizmetlerini erişimini ve kullanımını reddetme hakkını saklı tutar.

Platforma kaydolurken, Kullanıcılar bir kullanıcı adı ve şifre seçmelidir. Hem kullanıcı adı hem de şifre kesinlikle gizli, kişisel ve devredilemez. Kullanıcılar, hesaplarının ayrıntılarını ifşa etmemeyi veya üçüncü taraflara erişimine izin vermemeyi taahhüt eder. Kullanıcılar, Platformda yapılan açıklamalar veya kullanıcı adı ve / veya şifresi ile gerçekleştirilen diğer işlemler de dahil olmak üzere, üçüncü taraflarca yapılabilecek bu tür ayrıntıların kullanımından tek başına sorumlu olacaktır.

Platform / Şirket / Uygulama kayıtlı Kullanıcıların kimliğini garanti edemez ve bu nedenle kayıtlı bir Kullanıcı kimliğinin kayıtlı olmayan üçüncü taraflarının kullanımından sorumlu tutulamaz. Kullanıcı adı veya şifresi çalındığında, ifşa edildiğinde veya kaybedilirse Kullanıcılar İletişim Formunu kullanarak derhal Şirketi bilgilendirmelidir.

3.1 Profil:

Platformda kayıtlarını tamamlamak için Kullanıcılar, kullanıcı adı, e-posta adresi, telefon numarası, banka kartı bilgileri vb. Gibi belirli bilgileri sağlamalıdır. Kayıt işlemini tamamladıktan sonra, tüm Kullanıcılar profillerine erişebilir ve uygun gördüğü şekilde düzenleyebilir ve / veya kaydını kaldırabilir.

3.2. Kredi kartı hırsızlığı veya silinmesi:

Bir Kullanıcı eksik ve / veya çalınan kartın Tamam uygulamasını bildiremezse, Platform / Tamam uygulama hizmeti, Kullanıcının hesabına üçüncü şahıslar tarafından yapılabilecek herhangi bir sahte kullanımdan sorumlu tutulamaz.

Müşteriler, platformda teslimat ve toplama için doğru adresleri sağlamaktan ve ayrıca ürün ve özellikleriyle ilgili doğru ve kesin bilgiler vermekle sorumludur ve bu nedenle serbest bırakılırlar; Tamam uygulama hizmeti ve kurye, tahsilât ve teslimat için yanlış adreslerin / bilgi / özelliklerin temin edilmesi sonucu, siparişin toplanmasında veya tesliminde herhangi bir ihmal veya hata yükümlülüğünden doğar. Yukarıda belirtilenlerin bir sonucu olarak, Müşteri, Platform üzerinde toplanması ve teslim edilmesi için yanlış bir adres sağlanmasından kaynaklanan masrafları karşılayacaktır.

Ürünün fiyatı platformda yer almıyorsa, Müşteri yaklaşık bir fiyat belirleyebilir. Bu durumda, hizmet veya ürün, Müşteri’nin tahmine dayanarak şahsen şahsen satın alınabilir ve söz konusu tahminin% 30’unun üzerinde olmamalıdır. Ücretin daha yüksek olması durumunda, Kurye bu durumu kendisine bildirmek için Müşteri ile iletişime geçecektir ve son olarak, mağazada şahsen satın alma işlemine devam edip etmeme konusunda karar verecek olan kişi olacaktır.

Ürün ve / veya hizmet mevcut değilse, Kurye mevcut seçenekleri belirlemek için Müşteriyi aramalıdır. Müşteri, Kurye tarafından belirlenen seçeneklerin hiçbirini kabul etmiyorsa ve bu nedenle alternatif seçeneklerle ilgilenmiyorsa, bu Genel Kullanım Koşullarında (Bölüm Dokuz) belirtilen iptal politikasını kabul etmelidir. Müşteri telefona cevap vermezse, Kurye ayrılmadan önce 10 dakika bekleyecektir.

Tüm siparişler güvenli satıcı işlemcimizde otomatik olarak işlenir ve en kısa sürede gönderilir. Bu süreç boyunca geri dönüşü olmayan ücretler gerektirir. Bu nedenle, siparişlerin bazen değiştirilmesi gerekebileceğini anlarken, belirli bir noktadan sonra ücretsiz olarak yapamayız. Kesinlikle aşağıdakilere bağlı kalıyoruz:

Kurye ve mağazalar kabul etmediyse, Kullanıcı ücretsiz olarak siparişi iptal edebilir. Kullanıcı, siparişin verilmesinden sonraki 3 dakika içinde siparişi iptal ederse, iptal ücreti uygulanmaz.

Kullanıcı, siparişin verilmesinden sonraki 3-7 dakika içinde siparişi iptal ederse, teslimat ücretinden Kullanıcı sorumlu olacaktır.

Kullanıcı, siparişin verilmesinden 7 dakika sonra siparişi iptal ederse, Kullanıcı tüm maliyetten (vb. Teslimat ücreti ve siparişin fiyatı) sorumlu olacaktır Müşteriler, bir sorunla karşılaştıklarında istedikleri zaman uygulamada müşteri hizmetine ulaşabilirler.

Sorun bizim adımıza meydana gelirse ve müşteri bunu ispatlarsa, tamamapp olarak memnuniyetsizliği gidermek için her şeyi yapacağız.

Tamam uygulaması herhangi bir bahane vermek zorunda kalmadan siparişi iptal etme hakkını saklı tutar. Bu bilgiye göre, Kullanıcı, Tamam uygulaması tarafından ödenen tutarın geri ödenmesine hak kazanacaktır.

latformun tescili ve kullanımı Müşteriler için tamamen ücretsizdir. Müşteri / Kullanıcı, yalnızca Platform aracılığıyla talep edilen her hizmet / ürün için ödeme yapmak zorundadır. Platform aracılığıyla kayıt yaptırarak ve gerekli banka bilgilerini sağlayarak, Kullanıcılar sipariş edilen ürünlerin fiyatı da dâhil olmak üzere talep edilen hizmetlerin ödemesi için makbuz vermeleri için Tamam uygulamasını açıkça belirtir.

Tamam uygulaması, hizmetin uygulandığı zaman dilimine ve / veya gidilen mesafeye göre fiyatı değiştirme hakkını saklı tutar. Bu şartlara uygun olarak, Müşteri / Kullanıcının yaklaşık ücretini bilme hakkı vardır. Sözleşmeyi imzalamadan ve ödemeyi resmileştirmeden önce hizmet, kullanıcı toplama adresini belirtmemişse, teslim hizmeti ücreti, bu uygulamanın ücretinin artmasını gerektiren Tamam uygulamasının kontrolü dışındaki mücbir sebep hallerinde değişebilir.

Şirket, istediği zaman fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Bu değişiklikler yayınlandıktan hemen sonra yürürlüğe girecektir. Kullanıcı, Kayıt işlemi sırasında, Kullanıcı tarafından sağlanan e-posta adresine, taahhüt edilen hizmetlere ilişkin makbuzlara ve / veya üretilen faturalara elektronik yollarla göndermesini Tamam uygulama / ŞİRKET’e açıkça yetkilendirir. Bir fatura gerekliyse, kullanıcı sipariş vermeden önce platformda ilgili vergi verilerini girmelidir.

Bir hizmet / ürün sağlamak için hali hazırda bir kurye atanmışsa ve bu daha sonra kullanıcı tarafından iptal edilmişse Tamam uygulaması / şirket, müşteriye kurye tarafından başlatılan hizmetlerin ücretini tahsil etme hakkına sahip olacaktır. Buna ek olarak, kullanıcı, kuryenin kendi adına bir ürün satın almasını istedi ve müşteri, satın alım yapıldıktan sonra siparişi iptal ederse, sonuncusu, kurye tarafından sağlanan teslimat hizmetlerinin maliyetini ve ayrıca ürünün fiyatını üstlenir. Bunu, müşterinin satın aldığı ürünleri iade etmek veya farklı bir adreste teslim almalarını sağlamak için yeni bir hizmet talep etme kabiliyetine halel getirmeksizin yapılabilir. Bozulabilir ürünler söz konusu olduğunda, kullanıcı, ürünlerini satan tüccar karşısında çekme hakkını kullanabilir. Kullanıcı bu hakkı Tamam uygulaması yoluyla kullanmak isterse, yeni bir hizmet talep etmelidir.

Tamamapp, Tamamapp’ın anlaşmalı olduğu restoranlar, mağazalar vb. Adına müşteriden ödemeleri kabul etme hakkına sahiptir. Tamamapp, ilgili tutarları doğrudan ilgili restoranlara aktarır, mağazalar ve benzeri Tamamapp’a uygun şekilde yapılan herhangi bir ürünün (yiyecek, içecek, hediye ve benzeri) bedelinin ödenmesi, müşterinin söz konusu fiyatı Restoran ve / veya ilişkili kuruluşlara ödeme yükümlülüğünü serbest bırakacaktır.

Ödeme işlemleri için Tamamapp, bölgede uygun şekilde kurulmuş uygun, lisanslı ve güvenli ödeme çözümü şirketleri ve bankalarla işbirliği yapar. Tamamapp ayrıca güvenli ödeme sistemlerinin kurulmasında da gayret göstermektedir.

Lütfen, ödeme servis sağlayıcısı aracılığıyla Tamamapp’ın sahteciliği önleme ve herhangi bir işlemi güvence altına almak için, Platform üzerinden sipariş edilen ürünler için ön provizyon alma hakkını saklı tuttuğunu unutmayınız.

Tamamapp, kullanıcıyı tam olarak desteklemek için, kullanıcı için ilk temas noktası olarak hareket eder ve platformumuz üzerinden yapılan tüm ödemelerde sorumluluk alır.

Bir anlaşmazlık meydana gelirse Tamam uygulaması derhal desteklemeye yardımcı olacak ve uygun görüldüğü takdirde Kullanıcıya iade edecektir.

Siparişinizle ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, platform üzerinden emrinizde verilen yollarla müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Platformda belirtilen tüm fiyatlara, bölgeye göre uygulanabilecek vergiler dâhildir.

Tamam uygulaması, zaman zaman Kullanıcı için promosyonlar sağlayabilir. Promosyonlar için ilgili kodlar, sipariş vermeden önce uygulamaya doğru olarak girilmelidir. Aksi takdirde, bunlar etkili olmayacak ve kullanıcı avantajlarından yararlanamayacaktır. Tamam, aynı zamanda kendi takdirine bağlı olarak istediği zaman herhangi bir promosyonu iptal etme ve iptal etme hakkını saklı tutar.

9.1. Platformun kullanımı için adımlar aşağıdaki gibi olacaktır:

 • Telefon numaralarını kaydetmek, doğrulamak ve Uygulama / Web Sitesine giriş yapmak,

 • Teslimat için mümkün olan öğelerin seçilmesi,

9.2. Fiyat ve ödeme yöntemi:

Ürünün ve / veya hizmetin fiyatı Platformda belirtilecektir. Bununla birlikte, müşteri, platformda yer alan kuruluşlarda stok mevcudiyeti nedeniyle bazı ürünlerin fiyatlarının gerçek zamanlı olarak değişebileceğini ve her durumda müşteriye her zaman ödemeden önce nihai maliyetin söyleneceğini varsayar. Ödeme ağ geçidi aşamasında, Müşterinin Tamam uygulamasının kurye servisinin şartlarına uygun olarak tahmini fiyat ve yaklaşık teslimat süresi hakkında bilgilendirilmesi sağlanacaktır.

Müşteri / Kullanıcı hizmetleri nakit olarak veya kredi kartıyla ödeyebilir. Siparişi vermeden önce, bölgedeki mevcut çeşitli ödeme seçenekleri müşteriye bildirilecektir.

Kredi kartı ile ödeme yapabilmek için müşteri, kart detaylarını platform üzerinden hesabına bağlı bir ödeme yöntemi olarak vermelidir. Kullanıcı, nihai fiyatın yoğun saatlere, trafik sıkışıklığına vb. Göre değişebileceğini kabul ve taahhüt eder.

Nakit ödemelerde, müşterinin fiyatı ürünü teslim ettiği tarihte ve / veya teslim yerindeki ödevini tamamladıktan sonra ödemesi gerekir. Müşteri, sipariş edilen ürünün teslimat ücretini ve / veya fiyatını ödemeyi reddedemez. Servis ödemesi, herhangi bir sebeple müşteriden alınamazsa, kredi borcu ödenene kadar platformun tekrar kullanılması engellenir. Kullanıcı ödemeyi bu terimde belirtilmeyen farklı bir yöntemle ve Kurye şartlarında yaparsa, bu ödeme Kullanıcı’yı ödeme yükümlülüğünden çıkarmaz.

Başka bir deyişle, Tamam uygulaması kuryeler ve Kullanıcı arasındaki herhangi bir özel işlemden sorumlu olmayacaktır.

Kullanıcılar, profillerini ve diğer Platform içeriklerinin mevcut yasalara uygun olarak kullanımından ve bunlardan yararlanmalarından tamamen sorumludur; bu platformları kullandıkları ülkenin ulusal veya uluslararası olduğu kadar iyi niyet ilkeleriyle de uyumludur. ahlak genel olarak gümrük ve kamu düzenini kabul etmiştir. Özellikle, bu Genel Kullanım Koşullarına özenle uymayı taahhüt ederler.

Kullanıcılar, profillerini ve diğer Platform içeriklerini yasadışı amaçlarla veya üçüncü tarafların haklarına ve çıkarlarına zarar veren ya da herhangi bir şekilde Platformu ve içeriğini ve hizmetlerini zedeleyebilecek, devre dışı bırakabilecek, etkileyebilecek veya bozabilecek yasadışı sonuçlarla kullanmaktan kaçınmalıdır. Ek olarak, diğer Kullanıcıların normal kullanımlarını veya Platformun tadını çıkarmalarını engellemeleri yasaktır.

Tamam uygulamanın editöryal sorumluluğa sahip olduğu düşünülmeyebilir ve sonuçları, yayıncılarının tek sorumluluğu olacak Platform Kullanıcıları tarafından verilebilecek herhangi bir görüşle tanımlanmadığını açıkça belirtir. Yukarıdaki yükümlülükleri ihlal eden kişiler, bunlardan kaynaklanan zarar veya ziyandan sorumludur. Tamamen başvuru / ŞİRKET, bu tür yasadışı kullanım veya üçüncü şahısların erişiminden doğabilecek hiçbir sonuç, zarar veya ziyandan sorumluluk kabul etmeyecektir.

Genelde kullanıcılar, örnekleme yoluyla sınırlama olmadan giriş yapar:

 • Devre dışı bırakarak veya işlevlerini veya hizmetlerini değiştirerek herhangi bir şekilde değiştirerek platformu kısmen tamamen değiştirmekten veya modifiyeden kaçınmak.

 • Sınaî ve fikri mülkiyet haklarını veya kişisel verilerin korunmasına ilişkin kuralları ihlal etmekten kaçınmak;

 • Platformu Kullanıcılara hakaret etmek, hakaret etmek, gözünü korkutmak veya taciz etmek veya görüntülerine saldırmak için kullanmaktan kaçınmak;

 • Diğer Kullanıcıların e-posta hesaplarına erişmekten kaçınmak için;

 • Tamam uygulamasının veya üçüncü tarafların içeriğinde veya sistemlerinde hasara veya değişikliklere neden olabilecek bilgisayar virüsleri, bozuk dosyalar veya başka herhangi bir yazılımın kullanılmasından kaçınmak;

 • Çok sayıda kişiye toplu ve / veya tekrarlayan e-postalar göndermekten veya üçüncü kişilerin e-posta adreslerini izinleri olmadan göndermekten kaçınmak;

 • TAMAMAPP’ın ön izni olmadan mal veya hizmetlerin reklamını yapmaktan kaçınmak.

Herhangi bir Kullanıcı, bu Kullanım Koşullarının bu Genel Kullanım Koşullarını ihlal ettiğine inanıyorsa, başka bir Kullanıcıyı rapor edebilir. Benzer şekilde, herhangi bir Kullanıcı Tamamen başvurusunu İletişim Formu aracılığıyla bu koşulların kötüye kullanılması veya ihlal edilmesi konusunda bilgilendirebilir. Tamam, önceki bir uyarıya veya daha sonra bildirime gerek kalmadan yasadışı veya rahatsız edici içerikli herhangi bir iletiyi kaldırma ve / veya askıya alma hakkını saklı tutar.

Müşteri / Kullanıcı, hesabını istediği zaman ve sebepsiz olarak kapatabilir:

 • Müşteriler, uygulamadaki profillerine tıklayarak hesaplarını ve tüm bilgilerini kolayca silebilirler.

amam uygulaması, Kullanıcılar tarafından Platform aracılığıyla yüklenen içeriklerin kontrolünü elinde bulundurmaz ve sorumlu değildir ve Kullanıcılar bu tür içeriklerin yasallığından tek başına sorumludurlar.

Tamamen başvuru, herhangi bir hizmet kesintisi, bağlantı hatası, İnternet erişim hizmeti veya İnternet kesintilerindeki ve bu servislerin kullanım dışı kalması veya hatalı olması veya ilgili bankalardan veya kontrolü dışındaki diğer konulardan kaynaklanan sorunlardan / arızalardan sorumlu değildir.

Tamam, ortaya çıkabilecek herhangi bir güvenlik hatası veya Kullanıcının bilgisayar sistemine (donanım ve yazılım) neden olabileceği herhangi bir hasar ya da burada saklanan dosya veya belgelere ilişkin hiçbir sorumluluk kabul etmez:

 • Kullanıcının bilgisayar sisteminde veya mobil ahizede, platformun içeriğine ve servislerine bağlanmak için kullanılan bir virüsün varlığı.

 • Tarayıcının arızası;

 • Eski sürümlerin kullanılması.

Tamamen uygulama Kullanıcıların kimliğini veya kendileri tarafından sağlanan verilerin doğruluğunu, güncel geçerliliğini, eksiksizliğini ve / veya orijinalliğini kontrol etmez (ve kontrol etme zorunluluğu yoktur). Tamam app, kullanıcıların platformun yasa dışı kullanımından veya kullanıcılar tarafından diğer kullanıcılara sağlanmış olmalarından dolayı kendileri için gerçek olmayan, tamamlanmamış ve yanlış, özellikle de herhangi bir sınırlama olmaksızın doğabilecek bilgilerden doğabilecek zararlardan (Platform üzerinden yapılan her türlü iletişimde üçüncü bir kişiyi kimliğine bürünen bir kullanıcı nedeniyle oluşabilecek her türlü zarar veya ziyan) dolayı sorumluluk kabul etmemektedir.

Özellikle, Tamam uygulaması, uygulamanın kullanımı veya Kullanıcı hesabından üçüncü bir tarafça yapılabilecek herhangi bir sipariş için hiçbir sorumluluk kabul etmez.

Yukarıda belirtilenlere rağmen, (Etkinliğin veya saklanan bilgilerin yasadışı olduğunu veya üçüncü bir tarafın haklarına veya mülküne zararlı olduğuna dikkat ederse) Tamam uygulaması, belirli kullanıcıların platforma erişimini tamamen veya kısmen kısıtlama ve askıya alma bloğunu iptal etme veya belirli içerik türlerini uygun teknolojik araçlarla kaldırma hakkını saklı tutar.

Bu bağlamda, Tamam app, hizmetin İnternete yasa dışı veya zararlı içerik yüklemek için kullanılmasını önlemek için gerekli olabilecek filtreleri oluşturabilir. Platform aracılığıyla içeriğin kullanılabilir hale getirilmesiyle, Kullanıcılar, bu şekilde sağlanan içeriklerden kaynaklanan tüm kullanım haklarını Tamam uygulamasına atar.

Tamam uygulaması orijinalliği, doğruluk, yenilik, güvenilirlik, yasallık veya kuryeler tarafından üçüncü taraf haklarının ihlal edilmemesi konusunda hiçbir garanti vermez.

Bu bağlamda, kullanıcılar, Tamam uygulaması ‘in müşterileri ve kuryeleri birbirleriyle temasta bırakan bağımsız bir şirket olduğunu ve kuryeler tarafından sağlanan bilgilerden veya potansiyel olarak maruz kalabilecekleri (bu genel kullanım şartlarının ihlali nedeniyle ) zarar veya ziyandan dolayı hiçbir sorumluluk kabul etmediğini anlamış olduklarını belirtmişlerdir.

Tamamen uygulama bu nedenle kuryelerin mevcudiyetinden veya görevlerin yeterli ve tatmin edici performansından asla sorumlu olmayacaktır.

Tamam uygulaması, bu Şartları kendi takdirine bağlı olarak ve tek taraflı olarak herhangi bir zamanda Uygulama / Web Sitesi aracılığıyla bir duyuru yaparak değiştirebilir.

İşbu Şartların değiştirilmiş hükümleri, Müşterinin ilan tarihinde çevrimiçi onayından sonra veya ilanın ardından yürürlüğe girecektir; kalan terimler aynı şekilde yürürlükte kalmaya devam edecektir.

Bu Sözleşmenin herhangi bir hükmünün herhangi bir yetkili yargı alanı tarafından geçersiz veya uygulanamaz olması halinde, bu Sözleşmenin diğer hükümleri yürürlükte kalacaktır. Bu Anlaşmanın sadece kısmen veya bir derecesinde geçersiz veya uygulanamaz tutulması ile ilgili tüm hükümler yürürlükte kalacaktır ve geçersiz veya uygulanamaz hale getirilmediği sürece geçerli olacaktır.

Tamam uygulama bu sözleşmeyi ihlal etmemeli ve bu gecikme veya başarısızlık olaylardan, koşullardan veya makul kontrolünün ötesindeki sebeplerden kaynaklanıyorsa, bu sözleşmedeki yükümlülüklerinin herhangi birinin yerine getirilmesinde veya gerçekleştirilmemesinde gecikmeden sorumlu değildir.

Bu Koşulların uygulanması, yorumlanması yönetmeliklere tabidir ve bu Yasalar çerçevesinde, Türkiye yasalarına uygun olarak yorumlanacak hukuki ilişkiler ve bu Koşullar dâhilinde veya bunlarla bağlantılı olarak ortaya çıkan her türlü anlaşmazlık İstanbul (merkezi) Mahkemeleri ve İcra Daireleri tarafından çözülecektir.